Kehahooldus

Kooriv kehahooldus "Mere hellus"

Keha koorimine, milles kasutatakse naturaalseid merevetikaid, mis vähendab tselluliiti, puhastab nahka, toidab vajalike mikroelementidega.

Kooriv kehahooldus "Mere hellus de luxe"

Kooriv kehahooldus "Mere Hellus" koos massaažiga.

Keha koorimine "Idamaised vürtsid"

Kogu keha koorimine erinevate idamaisete vürtside ekstraktidega, mis parandavad vereringlust, puhastavad nahka, vabastavad toksiinidest ning annavad uskumatut aroomi.

Keha koorimine "Idamaised vürtsid de luxe"

Keha koorimine "Idamaised vürtsid" koos massaažiga.

Keha koorimine "Šokolaad"

Kogu keha koorimine šokolaadiga, mis aitab sukelduda naturaalse šokolaadi uskumatusse aroomi, puhastab, toidab ja uuendab nahka.

Keha koorimine "Šokolaad de luxe"

Kogu keha koorimine "Šokolaad" koos massaažiga.

Keha koorimine "Surnumere soolad"

Keha koorimine tuntud Surnumere sooladega, mis efektiivselt puhastab nahka, vähendab tselluliiti, vabastab toksiinidest ja liigsest vedelikust, naha kaudu annab kehale unikaalseid ainult Surnumeres sisalduvaid mikroelemente.

Keha koorimine "Surnumere soolad de luxe"

Eksootiline kooriv kehahooldus "Laim"

Laim puhastab ja toniseerib nahka. Laim on tuntud oma kasulikkuse poolest kaalu langetamisel. Laimis sisaldub rohkelt C-vitamiini, mis põletab rasva, aeglustab vananemisprotsesse, stimuleerib kollageeni tootmist nahas, annab elastsust.

Eksootiline kooriv kehahooldus "Laim de luxe"

Eksootiline keha koorimine "Laim" koos kogu keha massaažiga.

Eksootiline kooriv kehahooldus "Greip"

Keha koorimine greibiga puhastab ja valgendab nahka, eemaldab pigmendilaigud. Kooriv kreem greibiga eemaldab surnud rakud ning uuendab, silendab ja pehmendab nahka. Samuti on greip tuntud oma kõrge efektiivsuse poolest võitluses tselluliidiga ning kaalu langetamisel.

Eksootiline kooriv kehahooldus "Greip de luxe"

Eksootiline keha koorimine "Greip" koos kogu keha massaažiga.

Eksootiline kooriv kehahooldus "Kookos"

Keha koorimine kookose viljaliha ja õliga kiirendab regenereerimisprotsesse nahas. Peale kookosega koorimist on nahk puhas ja siidiselt pehme. Kookosõli imendub sügavalt nahka, niisutab ja toidab. Kookosel on tõhus puhastav, põletikuvastane ja rahustav toime. Kookoseõli loob kaitsekihi, mis hoiab naha värske ja elastsena.

Eksootiline kooriv kehahooldus "Kookos de luxe"

Eksootiline keha koorimine "Kookos" koos kogu keha massaažiga.

Eksootiline kooriv kehahooldus "Papaia"

"Papaia" kooriv hooldus niisutab ja puhastab nahka, silub naha pinda ja leevendab põletikke. Hooldus kingib Teile meeldivalt magusa papaiaaroomi.

Eksootiline keha koorimine "Papaia de luxe"

Keha koorimine "Papaia" koos massaažiga.

Kohv de luxe

Efektiivne võitlus keha lõtvumisega, salendab figuuri, kõhtu ning tuharaid, koosneb koorimisest, kehamähisest ja massaažist.

Šokolaad de luxe

Kehahooldus naturaalse šokolaadiga, mis koosneb šokolaadikoorimisest, šokolaadimähisest ja massaažist. Šokolaad De Luxe on tõeline nauding!

Punane vein de luxe

Unikaalne kehahooldus naturaalse punase veini ekstraktiga. See on efektiivne hooldus naha vananemise aeglustamiseks ja naha toonuse parandamiseks, koosneb koorimisest, kehamähisest ja massaažist.

Spa marine de luxe

Kehahooldus naturaalsete merevetikatega. Koosneb koorimisest, kehamaskist merevetikatega ja massaažist.