Massaažid

Tai massaaž

Traditsiooniline tai jooga massaaž.

Tai massaaž õliga

Õliga tai massaažis kasutatakse naturaalset neutraalset õli.

Tai massaaž aromaatsete õlidega

Selles massaažis on ühendatud tai massaaž ja aroomiteraapia, mis suurendab massaaži positiivset mõju tervisele.

Tai reflektoorne jalamassaaž

Reflektoorne jalamassaaž on akupressuurimeetod, mille juured ulatuvad taoistlikku Hiinasse. Talla all asuvad reflektoorsed punktid peegeldavad kindlaid kehaosi. Kui massaaži ajal esineb teatud punktides valulikkust, on see märguandeks sellele punktile vastava kehapiirkonna tervisehäiretest. Reflektoorne jalamassaaž on ravimeetod, mis aitab leevendada väga suurt hulka tervisehädasid.

Kerged jalad

Lõõgastav tai jalamassaaž.

Võluv puudutus

Peamassaaž koos õlavöötmega.

Looduse harmoonia

Tai lõõgastav jalamassaaž, õlavöötme- ja peamassaaž.

Sametine siam

Tai selja-, käte-, pea- ja õlavöötmemassaaž.

Samui saare ürdid

Tai massaaž koos ürdipallimassaažiga.

Tai massaaž "Royal"

Valikul traditsiooniline või õliga tai massaaž neljal käel.

Tai slim massaaž (tselluliidivastane) koos infrapunasaunaga

Tai tselluliidivastane Slim massaaž koos infrapunasaunaga 15 min maksimaalse efekti saavutamiseks.

Tai massaaž kahele

Tai massaaži teevad kaks tai meistrit kahele inimesele ühes massaažitoas.

Meemassaaž

Mee raviomaduste ja massaaži imeline koostoime parandab vereringet sügaval nahakihtides ja lihastes, soodustab siseorganite ja kudede toitumist, soodustab toksiinidest vabanemist, suurendab lümfivoogu ja puhastab nahka. Peale seda massaaži muutute tervemaks ja nooremaks! Nahk muutub siidiseks, pringiks ja siledaks. Samuti kasutatakse tselluliidi ravimisel.

Massaaž laavakividega

Eksklusiivne massaažitehnika, kus kasutatakse tegutseva vulkaani basaldikivimi kivisid. Nendel kividel on omapärane soojuse neelamise ja seejärgse aeglase eraldumise omadus. Eksklusiivne massaažitehnika, mille abil mõjutatakse inimkeha energeetilisi keskpunkte (tšakrasid), ning mis mõjub positiivselt kogu organismile - harmoniseerib psühhoemotsionaalset tausta, vähendab lihaste valu, vabastab stressist; parandab und, lümfiäravoolu, vereringlust ja kudede vahetust; taastab naha toonuse, prinkuse ja vedeliku tasakaalu.

Laste massaaž

Havai Lomi-Lomi massaaž

Lomi massaaž on imeline tervendamise kunst ja eriline kogemus. See on ainulaadsete võtetega massaaž, mis erineb teistest massaažiliikidest. Täielikus kohalolus sooritatud puudutuste teraapiline efekt on sügava ning kauakestva mõjuga. Massaaži tehakse rohke soojendatud õliga kogu kehale, mõjutades kõiki meridiaane ja venitustega ka kõiki liigeseid. Massaaži tulemusena toimub organismi taastumine füüsilisel, emotsionaalsel ja vaimsel tasandil.